1
Sprawdź nasz asortyment

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania najnowszego asortymentu i korzystnych cen części i akcesoriów do Twojego Volkswagena.

Najlepsze rozwiązanie jest tylko jedno.
Oryginalne części i akcesoria Volkswagen®.

Na każdego Volkswagena składają się tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów. Oryginalne części i akcesoria Volkswagen® to stuprocentowa dokładność pasowania i najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu Twój Volkswagen pozostanie Volkswagenem, a Ty będziesz mógł zawsze podróżować bezpiecznie. Sprawdź naszą ofertę i poznaj prawdziwą wartość oryginalnych części i akcesoriów VW.

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto Handel Centrum Grupa Cichy Sp. J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto Handel Centrum Grupa Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto Handel Centrum Grupa Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem