1
Sprawdź nasz asortyment

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania najnowszego asortymentu i korzystnych cen części i akcesoriów do Twojego Volkswagena.

Najlepsze rozwiązanie jest tylko jedno.
Oryginalne części i akcesoria Volkswagen®.

Na każdego Volkswagena składają się tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów. Oryginalne części i akcesoria Volkswagen® to stuprocentowa dokładność pasowania i najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu Twój Volkswagen pozostanie Volkswagenem, a Ty będziesz mógł zawsze podróżować bezpiecznie. Sprawdź naszą ofertę i poznaj prawdziwą wartość oryginalnych części i akcesoriów VW.

Formularz kontaktowy

Kod zabezpieczający: captcha

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem