Program wymiany czesci

Tak samo dobre, a o połowę tańsze.

Volkswagen jest nie tylko numerem jeden w dziedzinie ochrony środowiska, lecz także w dziedzinie odbierania i utylizacji zużytych produktów. To, co zaczęto praktykować kilkadziesiąt lat temu w odniesieniu do pojedynczych cylindrów, pomp paliwowych i gaźników dla pierwszego Garbusa, rozwinęło się obecnie do najszerszego programu odbioru zużytych części w całej historii motoryzacji.

Decydujące znaczenie ma dla nas także przywrócenie tym częściom jakości właściwej dla produktów seryjnych oraz płynące z takich działań korzyści ekonomiczne. Nasze procedury obróbki gwarantują optymalną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Są uzgodnione z działami rozwoju produkcji seryjnej. Klienci korzystają na tym, mogąc zakupić oryginalne części pochodzące z wymiany o takiej samej jakości, często za cenę niższą od porównywalnych nowych części.

Nasza oferta

Już od 1947 roku możliwa była wymiana uszkodzonych części na oryginalne pochodzące z wymiany. Oryginalne części pochodzące z wymiany są zregenerowane w sposób zapewniający im jakość równą jakości seryjnych części oryginalnych. Obecnie ten korzystny pod względem cenowym i ekologicznym program obejmuje około 10.000 pozycji dla samochodów marki Volkswagen i Audi.
Teraz można zaoszczędzić jeszcze więcej!

Dzięki szeroko zakrojonym optymalizacjom procesów i usprawnieniom wewnętrznych procedur logistycznych udało nam się znacznie obniżyć koszt wybranych oryginalnych części na wymianę z zachowaniem stałej jakości. Obniżenie kosztów to naturalnie zysk dla klientów.

  • przekładnia: do 41%
  • osprzęt silnika: do 29%
  • silniki: do 25%
  • sprzęgła: do 30%
  • turbosprężarki: do 39%
  • rozdzielacze zapłonu: do 49%