czesci i akcesoria

Oszczędność kosztów przy takiej samej jakości. Krótkie czasy oczekiwania.

Oryginalne części Volkswagen pochodzące z wymiany pozwalają zredukować czas naprawy, co sprawia, że ich montaż staje się tańszy. Ze względu na dokładność pasowania mogą Państwo oszczędzić na dodatkowych kosztach późniejszych zmian lub dodatkowych odwiedzin w warsztacie.
Korzyści cenowe.

Oszczędność na cenie między częściami pochodzącymi z wymiany a częściami nowymi wynosi w niektórych przypadkach ponad 50 procent, ponieważ stara część zostaje zatrzymana przez warsztat. Ponieważ najczęściej te elementy, które są najdroższe, zostają ponownie użyte, znacznie redukują się koszty wytworzenia i w rezultacie naprawy samochodu.

Wysoka jakość, wysoka niezawodność.

Oryginalne części Volkswagen pochodzące z wymiany są naprawiane w fabrykach Volkswagena, sprawdzane pod kątem jakości, dokładności pasowania i działania. W ten sposób wyremontowane części odpowiadają pod względem technicznym częściom nowym i są identyczne z zamontowanymi w samochodzie częściami oryginalnymi. Gwarantuje to wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Gwarancja jak przy nowej części.

Wyremontowane części są tak dobre, jak części nowe. Ze względu na wysokie wymagania jakościowe stawiane oryginalnym częściom Volkswagen pochodzącym z wymiany możemy udzielać na nie takiej samej gwarancji, jak na nowe części. To samo dotyczy napraw pojazdów.
Stosowanie oryginalnych części zwiększa wartość pojazdu w momencie odsprzedaży.

Oryginalne części Volkswagen pochodzące z wymiany odpowiadają pod względem technicznym częściom nowym. Nie tylko przedłużają żywotność samochodu, lecz także podnoszą jego wartość w przypadku odsprzedaży. Poziom techniczny naprawianego samochodu po naprawie z wykorzystaniem oryginalnych części pochodzących z wymiany może wzrosnąć, ponieważ nowości techniczne, jakie pojawiły się w międzyczasie w produkcji seryjnej, są wykorzystywane w procesie ich renowacji.

Dobre dla środowiska.

Nasz program wymiany oznacza także aktywną ochronę środowiska. Odzyskujemy obecnie prawie milion ton cennych surowców i oszczędzamy ogromne ilości energii. Ilość stali, zaoszczędzona w wyniku remontu 7,5 milionów silników wystarczy, aby wybudować 50 wież Eifla lub 162 mosty Golden Gate.

Szeroki asortyment.

Aby właściciele starszych modeli mogli zawsze otrzymać odpowiednią część, mamy w magazynie ponad 10.000 części pochodzących z wymiany. Oryginalne części Volkswagen® i oryginalne części Volkswagen pochodzące z wymiany zapewniają możliwość naprawy samochodu nawet 15 lat po zakończeniu jego produkcji seryjnej.
Podziel się ze znajomymi