Volkswagen z najlepszą ofertą finansową dla biznesu!

Eksperci branży flotowej docenili Volkswagen Business Care. Nasz program dla biznesu zdobył prestiżową statuetkę Fleet Derby dla najlepszego programu finansowego importera dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Volkswagen Business Care.

Wiele korzyści. Jedna rata.

Nowy program dla biznesu. Łatwy, przyjazny i efektywny. Taki, jakiego potrzebujesz.

Finansowanie.

Dowiedz się więcej o programach finansowych EasyDrive, EasyBuy, bankowości elektronicznej i Volkswagen Financial Services.

Oferta dla grup zawodowych.

Jesteś lekarzem? Prawnikiem? Architektem? Doceniamy Twoją pracę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowaną ofertę finansową z korzystnym rabatem na nowego Volkswagena. Poznaj szczegóły i korzyści programu Volkswagen Business Care.

Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Serwisowy Kontrakt Flotowy (SKF) jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty, skierowaną do firm, które posiadają lub użytkują samochody Volkswagen. Dowiedz się więcej o ofercie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa.

Nie musisz posiadać 100-osobowej firmy, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup nowego Volkswagena. Program Volkswagen Business Care to pakiet korzyści skierowany również do małych i mikro przedsiębiorców, w tym właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. To wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas, pieniądze i stawiają na efektywność. Przekonaj się jakie to proste i zyskaj ofertę realnej oszczędności na paliwie, przeglądach, częściach eksploatacyjnych czy ubezpieczeniu.

 

Flota Strategiczna.

Sprawdź obszary działalności Regionalnych Kierowników ds. Kluczowych Klientów Flotowych.