z-kazdym-km-duzy

Wybierz model i sprawdź szczegóły oferty i sprawdź ile możesz zyskać:

Skontaktuj się z nami po najlepsze oferty. Wybierz nowego Volkswagena z ochroną pogwarancyjną i dodatkowym wyposażeniem w cenie. Zyskaj nawet 11 000 zł.

Kod zabezpieczający: captcha

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji działań marketingowych przez Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J.

Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu odbycia przez Państwa jazdy próbnej oraz celach archiwizacyjnych przez Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie (62-081), ul. Skórzewska 8, jako administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.)

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.