popup

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Bardzo ciekawe były wiersze, opowiastki czy marzenia. Wybór był trudny, ale jury zdecydowało, że zwycięzcą w konkursie jest Pan Grzegorz Rulka ze Szczecina!

Gratulujemy!


Nasz konkurs dobiegł końca. 23.03.2017 podamy wyniki.


Odpowiedz na pytanie: „Jak spędzisz wiosenny weekend z Volkswagenem”?

Wypełnij formularz i wygraj auto na weekend z pełnym bakiem paliwa!

Chcę otrzymywać dedykowane dla firm oferty marki Volkswagen, w tym informacje o nowych modelach, produktach handlowych i serwisowych dla firm oraz interesujących wydarzeniach flotowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o., w tym ich udostępnianie Autoryzowanym Zakładom Dealerskim Volkswagen oraz Autoryzowanym Partnerom Serwisowym Volkswagen, a także podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami Administratora danych, w tym usługi finansowe i ubezpieczeniowe w celu realizacji działań marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Volkswagen Group Polska sp. z o.o., Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Volkswagen oraz Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen, a także podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora danych, w tym usługi finansowe i ubezpieczeniowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o., Autoryzowane Zakłady Dealerskie i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Możesz wpłynąć również na jakość naszych produktów i usług. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych w szczególności w formie elektronicznej lub telefonicznej obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami Administratora danych oraz prowadzeniem statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o., w tym ich udostępnianie Zakładom Dealerskim i Partnerom Serwisowym autoryzowanym przez Volkswagen we wskazanych celach.

Wyrażam zgodę na udostępnianie i upublicznienie mojej odpowiedzi na pytanie konkursowe na stronie internetowej Organizatora i na Facebooku Organizatora www.fb.com/vwszczecin.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Kod zabezpieczający: captcha

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Regulamin konkursu mailowego