Dane kontaktowe – SERWIS:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 431 34 12
serwisvw.szczecin@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
pon-pt: 7:00-21:00
sob: 8:00-14:00

Dane kontaktowe – SALON:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 431 31 32
kom: +48 785 505 100
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl

Salon czynny:pon-pt: 8:00-18:00
sob: 9:00-15:00

Salon
R_Szewczyk_2  Rafał Szewczyk Kierownik Sprzedaży 661 972 465 rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl
K_Szudy Kamila Szudy Specjalista ds. Sprzedaży 661 975 887 kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
P_Koperczak Przemysław Koperczak Specjalista ds. Sprzedaży 723 300 142
91 43 13  406
przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur Specjalista ds. Sprzedaży 785 239195

91 431 31 46

grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl
 K_Iwanicka  Kamila Iwanicka-Sobczak Specjalista ds. Sprzedaży  785 502 679 kamila.iwanicka@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski
Specjalista ds. Sprzedaży 785 501 467 marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz Specjalista ds. Sprzedaży 607 300 298 pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Piotr Skubiszewski Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 507 549 piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 239 206 piotr.syrek@krotoski-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 43 13 412 serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
 T.Michalowski Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu 661 970 849 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
P_Wiszniewski Piotr Wiszniewski Zastępca kierownika Serwisu 661 971 299 piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl
m_Cabon Maciej Caboń Doradca serwisowy 661 979 721
91 43 13 409
maciej.cabon@krotoski-cichy.pl
B_Pleskot Bartłomiej Pleskot
Doradca serwisowy 661 971 112
91 43 13 409
bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl
Maciej Politowski Doradca serwisowy 91 43 13 409 maciej.politowski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik działu Części Zamiennych 91 431 34 05

91 431 34 13

czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 431 34 13
91 431 34 05
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Dział Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 431 34 00 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian_Rakowski_2 Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
E_Koniszewska Ewa Koniszewska Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 785 509 784 ewa.koniszewska@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 785 509 722 martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
S_Gniazdowska Sandra Gniazdowska Specjalista ds.Ubezpieczeń 91 431 31 32
785 504 648
sandra.gniazdowska@krotoski-cichy.pl
 K_Drozd  Katarzyna Drozd
 Recepcja / Informacja 91 431 31 32
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

Formularz kontaktowy

Kod zabezpieczający: captcha

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja