Dane kontaktowe – SERWIS:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 50
serwisvw.szczecin@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
poniedziałek – piątek: 7:00-21:00
sobota 8:00-16:00

Dane kontaktowe – SALON:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 21
tel. 91 460 22 20

kom: +48 785 505 100
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl

Salon czynny:

 

poniedziałek – piątek: 8:00-18:00
sobota: 8:00-16:00

Salon
R_Szewczyk_2  Rafał Szewczyk Kierownik Sprzedaży 661 972 465 rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl
K_Szudy Kamila Szudy Specjalista ds. Sprzedaży 661 975 887
91 460 22 26
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
P_Koperczak Przemysław Koperczak Specjalista ds. Sprzedaży 723 300 142
91 460 22 25
przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur Specjalista ds. Sprzedaży 785 239195
91 460 22 27
grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl
 K_Iwanicka  Kamila Iwanicka-Sobczak Specjalista ds. Sprzedaży  785 502 679 kamila.iwanicka@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski
Specjalista ds. Sprzedaży 785 501 467
91 460 22 23
marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz Specjalista ds. Sprzedaży 607 300 298 pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Piotr Skubiszewski Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 507 549 piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 239 206 piotr.syrek@krotoski-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 460 22 50 serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
 T.Michalowski Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu 661 970 849 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
P_Wiszniewski Piotr Wiszniewski Zastępca kierownika Serwisu 661 971 299 piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl
m_Cabon Maciej Caboń Doradca serwisowy 661 979 721
91 460 22 52
maciej.cabon@krotoski-cichy.pl
B_Pleskot Bartłomiej Pleskot
Doradca serwisowy 661 971 112
91 460 22 51
bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl
Maciej Politowski Doradca serwisowy 91 460 22 53 maciej.politowski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik działu Części Zamiennych 91 460 22 70
91 460 22 71
91 460 22 72
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 70
91 460 22 71
91 460 22 72
czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
NORA Obsługa firm 91 460 22 73
91 460 22 74
Dział Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 80 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian_Rakowski_2 Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
E_Koniszewska Ewa Koniszewska Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 785 509 784
91 460 22 81
ewa.koniszewska@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 785 509 722
91 460 22 82
martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
S_Gniazdowska Sandra Gniazdowska Specjalista ds.Ubezpieczeń 91 460 22 22
785 504 648
sandra.gniazdowska@krotoski-cichy.pl
 K_Drozd  Katarzyna Drozd
 Recepcja / Informacja 91 460 22 21
91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

Formularz kontaktowy

Kod zabezpieczający: captcha

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja