Volkswagen Krotoski-Cichy – ul. Struga 1a

Dane kontaktowe:

Dane kontaktowe – SALON Struga:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 20
kom: +48 785 505 100
salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Salon czynny:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00
Dane kontaktowe – SERWIS Struga:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 50
tel. 91 460 22 20
serwisvw.szczecin@krotoski-cichy.pl
Serwis czynny:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00

Mapa dojazdu:

Dział marketingu:

Salon
Rafał Szewczyk Kierownik Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur Specjalista ds. Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski Specjalista ds. Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Łukasz Wlizło Specjalista ds. Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Marcin Głazek Specjalista ds. Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Cezary Kamoda Specjalista ds. Sprzedaży 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Piotr Skubiszewski Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 505 100 salonvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Serwis
Umów się na serwis 91 460 22 50 serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Piotr Szuszkiewicz Kierownik Serwisu 785 500 232 piotr.szuszkiewicz@krotoski-cichy.pl
Martyna Gajda
Asystentka serwisu 91 460 22 50 serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
Zbigniew Kalinowski
Doradca serwisowy 91 460 22 50 zbigniew.kalinowski@krotoski-cichy.pl
Marcin Zalewski
Doradca serwisowy 91 460 22 50 marcin.zalewski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik działu Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
NORA Obsługa firm 91 460 22 00
Dział Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

ul. Struga 1a

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 00 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 00 martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Rafał Jastrzębski Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 661 970 750 rafal.jastrzebski@krotoski-cichy.pl

Blacharnia-Lakiernia

ul. Białowieska 2

Umów się na Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Filip Maślach
Dział Blacharsko-Lakierniczy 661 975 220 filip.maslach@krotoski-cichy.pl
Wojciech Bas
Dział Blacharsko-Lakierniczy 785 558 167 wojciech.bas@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Kamila Szudy
Specjalista ds.Ubezpieczeń 91 460 22 20
661 975 887
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
Katarzyna Drozd
Recepcja / Informacja 91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

 

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane