baner_na 281_1

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Volkswagen Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krańcowej 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną udostępnione właściwemu autoryzowanemu dealerowi marki Volkswagen wyłącznie w celu przygotowania oferty.

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej Kredyt EasyDrive wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcie elementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej Kredyt EasyDrive wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń w wyniku wybrania dodatkowego elementu wyposażenia. Kredyt EasyDrive 1% – reprezentatywny przykład: cena samochodu 36 890,00 PLN, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 823,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty 32 364,61 PLN, oprocentowanie stałe 2,20%, całkowity koszt kredytu 6 541,61 PLN (w tym: prowizja 5,00%, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 1 180,00 PLN, ubezpieczenie spłaty kredytu 1 750,00 PLN), rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,49%, 48 miesięcznych rat równych po 282,31 zł. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2016 i 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Nowej Ekspozycji samochodów marki Volkswagen przy ul Madalińskiego 7 w Szczecinie.

Teraz mamy dwa punkty: ul. Struga 1a (Prawobrzeże) oraz ul. Madalińskiego 7 (Lewobrzeże).

Zobacz:

mapka_slider_2