Tak łatwo jest jeździć nowym Volkswagenem!

Oferta specjalna, która opiera się na samochodach dostępnych od ręki! Nie musisz czekać na zamówiony samochód, my go mamy. Świetnie skonfigurowany, w bogatym, ciekawym wyposażeniu.

Passat, Golf i T-Roc. Czekają na Ciebie. Musisz się tylko zdecydować który?

Oferta limitowana.

W racie zawrzemy ubezpieczenie na pierwszy rok, pakiet przeglądów, żebyś nie musiał się martwić o koszty przeglądów swojego samochodu.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Kredyt EasyDrive – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,53%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 77 958 zł, całkowita kwota do zapłaty 96 601 zł, oprocentowanie zmienne 2,2%, całkowity koszt kredytu 18 643 zł (w tym: prowizja  4 307 zł, odsetki 6 156 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 2 938 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 5 242 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1 013 zł; rata finalna 47 961 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.06.2018 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.