Tiguan_strona

Design.
Robi wrażenie. Nie tylko na pierwszy rzut oka.

Dzięki wyszukanym proporcjom nowy Tiguan robi mocne wrażenie w każdym otoczeniu. Zdecydowanie bardziej opływowy i precyzyjny wygląd Tiguana to produkt nowej generacji projektowania widocznej także w jego wnętrzu dostarczającym równie mocnych wrażeń.

 

M08_B_home_design_concept_lg

Kliknij i dowiedź się więcej.

 

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem