wnetrze

Czyste wnętrze.

Często kierowcy tracą dużo czasu na staranne czyszczenie samochodu z zewnątrz, aby w ten sposób zapobiegać pojawieniu się rdzy i uszkodzeniom lakieru.

Pielęgnacja wnętrza jest często zaniedbywana z braku czasu. Jeżeli jednak lubisz siedzieć w czystym samochodzie i nie chcesz inwestować dużo czasu w jego czyszczenie, poniższe rady pomogą Tobie szybciej przywrócić czystość we wnętrzu auta.

Czyszczenie części z tworzywa sztucznego i tablicy wskaźników
Zwilż czystą, nie pozostawiającą nitek szmatkę wodą i oczyść plastikowe części i tablicę wskaźników.

Jeżeli to nie wystarczy, użyj specjalnego, nie zawierającego rozpuszczalników środka do czyszczenia i pielęgnacji tworzywa sztucznego.

Uwaga: Nigdy nie czyść tablicy wskaźników i powierzchni modułów poduszek powietrznych sprayem do kokpitów i środkami czyszczącymi zawierającymi rozpuszczalniki. Środki takie powodują porowatość powierzchni. W przypadku zadziałania poduszki powietrznej odłamujące się części plastikowe mogą spowodować poważne obrażenia.

W przypadku mniejszych uszkodzeń zapytaj Twojego partnera Volkswagena o usługę „Clever Repair” – korzystne cenowo naprawy wielu rodzajów małych uszkodzeń Twojego Volkswagena.