Letnie promocje serwisowe

Ciesz się spokojną podróżą Volkswagenem!

Sprawdź poniższe oferty i umów się na wizytę w naszym Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

Czyszczenie klimatyzacji – oddychaj w pełni świeżym, letnim powietrzem

  • Na lato zadbaj o jakość powietrza w Twoim Volkswagenie, poprzez regularne czyszczenie klimatyzacji oraz wymianę filtra przeciwpyłkowego. W ten sposób zapobiegasz przedostaniu się szkodliwych substancji do wnętrza auta, chroniąc przed nimi siebie i współpasażerów. Skorzystaj z usług Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.

Kontrola zawieszenia i geometria kół – skorzystaj z kontroli lub geometrii zawieszenia

  • Lubisz, gdy Twoje auto sprawnie reaguje na zmianę kierunku jazdy i pewnie trzyma się drogi? Czujesz jednak, że czasem „płynie” na zakrętach lub „nurkuje” podczas hamowania, a Ty nie masz nad nim pełnej kontroli? Zleć kontrolę zawieszenia w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena by wykluczyć ewentualne usterki.

Wymiana wycieraczek lub żarówek – wybierz wysokiej jakości oryginalne żarówki i wycieraczki VW

  • Zwiększ swoją widoczność na drodze, dzięki wymianie tego ważnego wyposażenia Twojego Volkswagena. Dzięki niemu będziesz czuć się bezpiecznie na drodze – bez względu na porę dnia. Zgłoś się do Autoryzowanego Serwisu Volkswagena i skorzystaj z profesjonalnej wymiany.

Wymiana rozrządu – sprawny układ rozrządu to pewność bezpiecznej i bezawaryjnej podróży

  • Postaw na niezawodność i trwałość oryginalnych pasków rozrządu Volkswagen, które zostały idealnie dopasowane do silnika Twojego samochodu. Materiały użyte do ich wykonania odznaczają się dużą wytrzymałością. Z ich pomocą możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą okrążając Ziemię nawet do 9 razy!

Wymiana oleju – lepsze osiągi i większa niezawodność to efekty prac prowadzonych przez naszych specjalistów od 20 lat

  • Oryginalne oleje Volkswagena, będące wynikiem naszych poszukiwań, przedłużają okres eksploatacji silnika oraz pozwalają ograniczyć zużycie paliwa. Są dostępne w pojemnościach od 1 do 203 litrów. Skorzystaj z promocji serwisowej lub skontaktuj się z Autoryzowanym Serwisem Volkswagena, aby uzyskać więcej informacji.