jakosc warsztatu

Autoryzowany Serwis Volkswgena przygotował szereg usług serwisowych:

 • Wygodnie i niedrogo

Przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do montażu szybko nałożymy opony na koła. Naturalnie wyważymy je także, abyś mógł cieszyć się najwyższym komfortem jazdy.
Twój partner Volkswagena zaoferuje Tobie konkurencyjną cenę na te usługi, na życzenie także na usługę czyszczenia kół.

 • Twój specjalista od opon i kół

Twój partner Volkswagena chętnie doradzi Tobie w kwestii wyboru właściwych opon. Przygotuje atrakcyjne oferty na wysokiej klasy markowe opony i prawidłowo nałoży je na koła. Znajdziesz u nas także szeroki wybór obręczy i kompletnych kół z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen w wybranej przez siebie stylistyce.

 • Usługa „odbiór i przywiezienie”.

Z pracy czy z domu – odbierzemy Twój samochód, a po serwisie go przywieziemy. Wystarczy, że przy uzgadnianiu terminu naprawy zapytasz o aktualną ofertę związaną z usługą „odbiór i przywiezienie”.

 • Atrakcyjne połączenie

Usługa „odbiór i przywiezienie” plus samochód zastępczy za niewielkie pieniądze: Twój Volkswagen stoi w warsztacie a Ty na życzenie możesz poruszać się samochodem zastępczym. Samochód zastępczy podstawimy Tobie odbierając Twojego Volkswagena. A gdy przywieziemy go po serwisie, odbierzemy auto zastępcze. Nie musisz o nic się martwić!

 • Pielęgnacja.

Znamy Twojego Volkswagena dokładnie z każdej strony. Dlatego wiemy, jak się go pielęgnuje, aby wyglądał jak nowy. Taka pielęgnacja jest wiele warta, a mimo to względnie niedroga. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe mycie jak i kompletną usługę.

 • Gwarantujemy olśniewające rezultaty

Staranne czyszczenie z zewnątrz nie tylko poprawia wygląd, lecz również zapobiega wielu niekorzystnym zjawiskom. Ale tylko wtedy, gdy się wie, jak je wykonać. W przeciwnym wypadku przy myciu powstają zadrapania. Także we wnętrzu niewłaściwa pielęgnacja może spowodować szkody. Znamy wszystkie niuanse i stosujemy właściwe środki do pielęgnacji.

 • Oryginalna pielęgnacja. Oryginalne akcesoria Volkswagen

Twój Volkswagen wykonany jest z zewnątrz i wewnątrz z różnych wysokiej jakości materiałów, które wymagają indywidualnej pielęgnacji. Niewłaściwa metoda lub niewłaściwe środki mogą spowodować nieodwracalne szkody, a nawet zagrożenie dla pasażerów. Na przykład środki do czyszczenia tablicy rozdzielczej zawierające rozpuszczalniki powodują porowatość pokryw modułów poduszek powietrznych. Przy otwarciu poduszek pękające części z tworzywa sztucznego mogą spowodować obrażenia. Chętnie udzielimy Tobie porad i zaoferujemy optymalne produkty do pielęgnacji pojazdu z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

 • Sprytna naprawa to mądra oszczędność

Wgniecenia, rysy lub uszkodzenia od kamieni? Zdarzają się częściej niż tego byśmy chcieli. Jednak nie muszą być tak kosztowne. Dzięki Volkswagen Clever Repair®. Nasze nowoczesne, alternatywne metody napraw błyskawicznie likwidują wiele drobnych uszkodzeń zarówno wnętrza samochodu, jak i karoserii. Jest to aż o 80% korzystniejsze* od naprawy kompleksowej, a samochód nadal wygląda tak, jak gdyby nic się nie wydarzyło.* w porównaniu do zwykłych metod naprawy.

 • Najnowocześniejsza technika w rękach ekspertów.

Volkswagen Clever Repair® to najnowocześniejsze metody, narzędzia i lakiery stosowane przez naszych specjalnie szkolonych fachowców zgodnie z wytycznymi producenta. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości naprawę na najnowocześniejszym poziomie techniki.

 • Naprawa szyb.

Prosimy przyjrzeć się dokładnie szybom: nawet małe ślady od uderzeń kamieni na przedniej szybie mogą zamienić się w większe pęknięcia. Jeżeli to nastąpi w czasie jazdy, będzie stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojego i pasażerów. Przednia szyba należy do elementów nośnych Volkswagena i jest nawet w 30% odpowiedzialna za sztywność nadwozia. A poduszka powietrzna pasażera nie zadziała prawidłowo, jeżeli podczas rozwijania zahaczy o przednią szybę. Wilgoć i zanieczyszczenia mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić naprawę szkła. Dlatego w przypadku uszkodzenia szyby należy jak najszybciej udać się do specjalisty – do Twojego partnera Volkswagena!

 • Szybciej do celu: z naszą usługą naprawy szyby

Po uderzeniu kamieniem nie zawsze musi być wymieniana od razu cała szyba. Dlatego najpierw sprawdzamy, czy możliwa jest jej naprawa, bo dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze: samochód będzie gotowy do jazdy już po godzinie. Koszty naprawy pokrywa ubezpieczyciel w ramach ubezpieczenia autocasco bez konieczności ponoszenia wkładu własnego. Jeżeli Twój ubezpieczyciel nie pokrywa tych kosztów, prosimy sprawdzić nasze atrakcyjne oferty ubezpieczenia.

 • Nasza naprawa szyby – Twoja korzyść
  • Demontaż szyby nie jest konieczny.
  • Niewielki nakład czasu na naprawę.
  • Ubezpieczyciele rezygnują z wkładu własnego.
  • Możliwa jest naprawa także przyciemnianych szyb.
 • Warunki wykonania naprawy
  • Średnica uszkodzenia nie może być większa, niż 5 mm
  • Pęknięcia rozchodzące się od uszkodzenia nie mogą być dłuższe, niż 50 mm i nie mogą przebiegać w kierunku krawędzi szyby
  • Folia między szybami i/lub szyba wewnętrzna nie mogą być uszkodzone.
  • Zanieczyszczenia i wilgoć nie mogą wniknąć zbyt głęboko.
 • Wybierz opcję „warsztat”

Uszkodzona blacha lub zderzak? Nie eksperymentuj – wszelkie naprawy powierzaj tylko fachowcom! Wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena masz pewność, że samochód zostanie naprawiony przez wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem, zgodnie z surowymi wytycznymi Volkswagena oraz z wykorzystaniem Oryginalnych części Volkswagen®. Dajemy pewność, iż naprawa zostanie wykonana z właściwą starannością, a stan Twojego Volkswagena nie będzie budził żadnych wątpliwości.

Taka naprawa niekoniecznie będzie kosztowna, o ile zadbasz o to odpowiednio wcześniej. Dlatego już w momencie ubezpieczania samochodu z tytułu autocasco (AC), zapytaj Twojego doradcę ubezpieczeniowego o opcję „warsztat” na polisie i o Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU). W przypadku wyboru tej opcji, otrzymujesz szereg korzyści za relatywnie niską dodatkową opłatą:

 • masz prawo powierzenia naprawy Twojego samochodu Autoryzowanemu Serwisowi Volkswagena bez jakichkolwiek dodatkowych opłat czy utraty zniżek, z tego tytułu*,
 • jeśli w trakcie naprawy zostaną ujawnione dodatkowe uszkodzenia, nieujęte wcześniej w kosztorysie – zostaną one uwzględnione i naprawione na koszt ubezpieczyciela,
 • oszczędzasz czas, ponieważ większość formalności załatwiasz w serwisie dokonującym naprawy,
 • otrzymujesz merytoryczne wsparcie doświadczonych pracowników Autoryzowanych Serwisów Volkswagena,
 • masz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy.

Zapoznaj się z załączonym po prawej stronie porównaniem Oryginalnych części Volkswagen® i nieoryginalnych części zamiennych wykorzystywanych do napraw powypadkowych, a przekonasz się, że tylko Oryginalne części Volkswagen® są tymi, z których powinno korzystać się przy takich naprawach.

*zależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego

 • Wymiana oleju

Wiemy, jaki olej jest właściwy dla Twojego samochodu i wykonujemy wymianę oleju zgodnie z zaleceniami Volkswagena. Stosujemy przy tym oleje silnikowe zgodne z normą Volkswagena i wymieniamy filtr oleju i uszczelkę na oryginalne części. Sprawdź ofertę dla Twojego modelu.

 • Serwis klimatyzacji

Brak świeżego powietrza powoduje zmęczenie i senność, a to może być niebezpieczne, gdy siedzisz za kierownicą. Ważna informacja dla wszystkich kierowców: klimatyzacja samochodu musi być regularnie konserwowana, aby mogła prawidłowo pracować i dawać pożądany efekt.

Podczas eksploatacji kurz, sól do posypywania ulic, owady, pyłki itp. mogą powodować obniżenie sprawności działania klimatyzacji.

 • Atrakcyjna cena

Partner serwisowy Volkswagena oferuje atrakcyjną cenowo kontrolę klimatyzacji. Sprawdzany jest cały układ: zbiornik wody, filtr pyłków, parownik, elektronika, mechanika, środek chłodzący i inne rzeczy. Przegląd kończy się jazdą próbną.

Najlepszym momentem na kontrolę klimatyzacji jest wiosna, gdy z samochodu i tak trzeba usunąć ślady zimy. Ale naturalnie można przyjechać do serwisu Volkswagena na kontrolę o każdej porze roku.

 • Pomoc drogowa Volkswagen.

Jesteś w podróży swoim Volkswagenem i nagle przytrafia się Tobie awaria* lub wypadek? Nie martw się, pomożemy. Po prostu zadzwoń po prostu na bezpłatną infolinię Pomocy drogowej Volkswagen: 800 61 89 89, (800 61VWVW) i poproś o pomoc. Obojętnie gdzie będziesz, szybko zatroszczymy się o Twój samochód i naprawimy go, jeżeli to będzie możliwe nawet od razu na miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu.

 • Co możemy dla Ciebie zrobić:

Nasze usługi są tak zróżnicowane, jak nieprzewidziane wypadki, które zawsze i każdemu mogą się zdarzyć. Obojętnie, jaki masz problem z samochodem – zrobimy, co konieczne – przyślemy pomoc drogową, a w razie potrzeby udostępnimy także samochód zastępczy.

* brak możliwości kontynuowania jazdy z powodu usterki technicznej.

 • Samochód zastępczy.

Samochód musi trafić do warsztatu a Ty masz ważne spotkanie? Samochód zastępczy od Twojego partnera Volkswagena pozwoli Tobie zachować mobilność. I to za niewielkie pieniądze.

Zaoszczędź sobie, stresu i niedotrzymania terminów.

Nie musisz załatwiać żadnych uciążliwych formalności.

Nasz samochód zastępczy jest nowy i zadbany.

 • Ciekawe urozmaicenie

Z ciężkim sercem zostawiasz swojego Volkswagena w warsztacie? Rozumiemy to, ale potraktuj nasz samochód zastępczy po prostu jako ciekawe urozmaicenie: będziesz mógł spróbować, jak jeździ się innym Volkswagenem.

 • Dożywotnia Gwarancja Mobilności.

Nowe samochody osobowe Volkswagen objęte są nią automatycznie, starsze modele mogą zawsze się przyłączyć. Gwarancja mobilności obejmuje ochronę i pomoc przez całą dobę i wiele innych świadczeń dla wszystkich pasażerów samochodu.

Jest to program zapewniający kierowcom Volkswagenów bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca pobytu program oferuje bezpłatną pomoc drogową i inne bezpłatne świadczenia w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz w innych przypadkach unieruchomienia samochodu. Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen zapewni pomoc w przypadku zdarzeń powstałych na terytorium Polski oraz prawie całej Europy.

Program obowiązuje od daty sprzedaży samochodu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, jednak nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania z programu uzależnione jest od: – potwierdzonych w książce serwisowej samochodu okresowych (zależnych od czasu eksploatacji i przebiegu samochodu) przeglądów serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena, – dokonywania napraw, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnera Serwisowego Volkswagena.

Uzyskanie prawa do świadczeń Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena. W zależności od zdarzenia, w ramach programu Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen, przysługują:

 • naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie,
 • samochód zastępczy,
 • nocleg w hotelu,
 • dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
 • zwrot kosztów za przejazd taksówką,
 • dostawa samochodu po naprawie,
 • dostawa oryginalnych części zamiennych,
 • pożyczka gotówkowa nie oprocentowana,
 • serwis telefoniczny.

Świadczenia w ramach Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów

połączenie bezpłatne:
800 61 89 89
tj. 800 61VWVW

połączenie płatne:
+ 48 61 831 99 22

Szczegółowych informacji dotyczących Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen udzielą pracownicy Partnerów Serwisowych Volkswagena.

 • Kontrola bezpieczeństwa pojazdu.

Kontrola bezpieczeństwa pojazdu zalecana jest dla wszystkich samochodów osobowych Volkswagen nie tylko przed dłuższymi podróżami. W korzystnej cenie sprawdzimy stan Twojego Volkswagena punkt po punkcie pod kątem bezpieczeństwa pracy i funkcjonowania, co potwierdzimy czarno na białym Certyfikatem Jakościowym. Będziesz mieć pewność, że jeździsz bezpiecznie i w sposób nieszkodliwy dla środowiska. I że zrobiłeś coś dla utrzymania wartości swojego samochodu.

 • Program Gwarantowane Auto

Program gwarantowane auto jest ubezpieczeniem przedłużonej gwarancji dla aut używanych, użytkowanych zarówno przez pierwszych właścicieli, jak i kupionych z drugiej ręki. W ramach pakietów programu koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń. Posiadając nasze rozwiązanie możesz obniżyć koszty użytkowania auta po upływie gwarancji fabrycznej.

 • Dzięki Programowi gwarantowane auto zyskujesz:
  • Ochronę przed nieoczekiwanymi wydatkami związanymi z awarią samochodu
  • Kompleksową obsługę w salonie – zakup polisy, zgłoszenie szkody
  • Fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagena i u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY i SEAT-a na terenie UE oraz Szwajcarii i Norwegii
  • Naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych, zgodnie z technologią producenta
  • Atrakcyjne ceny

Szczegóły Programu gwarantowane auto przedstawi Ci sprzedawca w salonach Volkswagen.