1st Edition
wersja limitowana

T-Cross.
Tak wszechstronny jak Ty

T-Cross to najmłodszy crossover Volkswagena. To niebanalna stylistyka wyróżniająca się z tłumu. Szukasz miejskiego auta, którym nie będziesz się bał zjechać na bezdroża? Zarezerwuj 1 z 50 sztuk limitowanej wersji 1st Edition i ciesz się jazdą wyjątkowym pod każdym względem T-Crossem jako jedna z pierwszych osób w Polsce!

Nowy T-Cross.
Wszystkie moje ja.

50 sztuk T-Cross 1st Edition

W premierowej rezerwacji online nowy T-Cross jest dostępny w wersji 1st Edition, skonfigurowanej w wyjątkowy sposób. Wyróżnia ją maksymalne wyposażenie, grafika First Edition i niedostępne w oficjalnej sprzedaży zestawienie pakietu stylistycznego i felg. Spiesz się, liczy się kolejność rezerwacji!

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Regulamin promocji