vwb_plakietka_ubezp

Zależy Ci na sprawdzonym i korzystnym ubezpieczeniu Twojego Volkswagena?

Dobrze trafiłeś – oferujemy atrakcyjną stawkę ubezpieczenia komunikacyjnego 2,99% wartości auta. Gwarantujemy także szeroki pakiet ubezpieczeniowy oraz możliwość wyboru opcji dodatkowych, abyś mógł dopasować zakres ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb.

Poszukujesz pełnej ochrony ubezpieczeniowej dla swojego nowego Volkswagena?

Wybierz ubezpieczenie komunikacyjne w pakiecie, który możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Zyskasz pewność profesjonalnej obsługi i gwarancję bezpieczeństwa, tak abyś mógł czerpać nieograniczoną przyjemność z jazdy.

ubezp_komun_215x102_v4

Ubezpieczenie komunikacyjne to:

 • szeroki pakiet ubezpieczeń:
  – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)
  – pełna ochrona ubezpieczeniowa autocasco uwzględniająca ryzyko kradzieży na terenie Europy (AC)
  – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
  – pomoc na drodze w nieprzewidzianych sytuacjach (Assistance)
 • atrakcyjna cena:
  – niska stawka ubezpieczenia komunikacyjnego 2,99% wartości auta
  – zachowanie zniżek z tytułu OC i AC z poprzedniego ubezpieczenia
  – dodatkowe zniżki przy zawieraniu umowy ubezpieczenia dla samochodów regularnie serwisowanych u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen
 • gwarancja stawki:
  – możliwość zagwarantowania wysokości stawki aż do 3 roku eksploatacji samochodu- zabezpieczenie przed ewentualnymi podwyżkami w kolejnych latach
 • najwyższa jakość:
  – profesjonalne przeglądy i naprawy realizowane są u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen
  – wykonanie ewentualnych napraw następuje z wykorzystaniem wyłącznie nowych i oryginalnych części zamiennych
  – rozwiązania ubezpieczeniowe powstają we współpracy z największymi zakładami ubezpieczeń – TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i Uniqa TU.
 • bezpieczeństwo i wygoda:
  – naprawa samochodu na miejscu zdarzenia, a w razie potrzeby auto zastępcze
  – możliwość zakwaterowania w przypadku wystąpienia szkody na terenie całej Europy
  – gwarancja zwrotu pełnej wartości samochodu fabrycznie nowego, w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej w ciągu pierwszych 12 miesięcy użytkowania
  – brak wymogu udziałów własnych, ani konieczności doubezpieczenia samochodu po wystąpieniu szkody- wszystkie formalności związane z zawarciem ubezpieczenia i ewentualnym zgłoszeniem szkody realizowane są w salonie Volkswagena.
 • szeroki wybór opcji dodatkowych:
  – ubezpieczenie ochrony prawnej/bagażu/szyb/utraty zniżek/ubezpieczenie od szkód wynikających z nierówności na drodzeWybierz ofertę Volkswagen Ubezpieczenia. Zyskasz pewność profesjonalnej obsługi i gwarancję bezpieczeństwa, tak byś mógł czerpać nieograniczoną przyjemność z jazdy.Zapytaj sprzedawcę o szczegóły pozostałych ofert promocyjnych.

  Oferta dotyczy wszystkich modeli Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2014 i 2015.

  Oferta przygotowana jest przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Szczegółowe warunki określone są w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Formularz kontaktowy

Kod zabezpieczający: captcha

* - pole wymagane

 

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124 Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:

- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Volksawagen